Biała Wstążka Ślub i Wesele Marysia i Marcin

Biała Wstążka Ślub i Wesele Marysia i Marcin w Szczecinie. Ślub Marysi i Marcina fotografowałem jako ostatni w 2017 roku. Ceremonia odbyła się w pięknym Kościele w zakątkach Szczecina, w których wcześniej nie byłem. Podobało mi się to, że Kościół jest malowniczo położony i można wokół niego objechać samochodem. Podczas mszy tradycyjnie ojciec Panny Młodej wprowadził córkę w ręce Pana Młodego. Jest to zawsze wzruszający moment dla bliskich i naprawdę miło się na to patrzy. Marcina znam ze studiów i podobnie jak ja uciekł od budownictwa. Zajmuje się trenowaniem młodych piłkarzy. Jest to piękny zawód, ponieważ cały czas jest się w ruchu i na pewno za 20 lat jak się spotkamy to Marcin będzie w super kondycji. Nie wiem jeszcze jak to będzie ze mną, mam nadzieję że utrzymam formę przy bieganiu po ślubach i weselach :).

Zaraz po ceremonii zaślubin na wyjściu z Domu Bożego na Młodą Parę czekała niespodzianka. Pewnie w nawiązaniu do tego czym się Marcin zajmuje. Zobaczcie sami na zdjęciach. Ze Szczecina pojechaliśmy do jednej z najpiękniejszych sal weselnych w naszym województwie – do Białej Wstążki. Jak dla mnie auto, które przywiozło Młodych do ślubu świetnie zagrało z glamourowym klimatem wesela. Nie wspomnę już o dekoracjach i pięknie przystrojonych stołach. Ciekaw jestem czy brak obrusów i pokrowców na krzesła będzie nowym trendem w 2018 roku. Fotografując w różnych zakątkach Polski można zobaczyć nowości, które często widzimy na pięknych zdjeciach u zachodnich sąsiadów. Podoba mi się to, w jakim stylu tytułowa para zorganizowała wesele. Na moment, w którym organizowali swój piękny dzień było to nowoczesne i z dobrym smakiem.

Wesele było naprawdę wesołe. Było sporo młodych ludzi i dzieci, którzy są u mnie zawsze mile widziani przed obiektywem. Wzruszenia rodziców i osób w starszym wieku są pięknym uzupełnieniem historii, którą możecie poniżej obejrzeć. Jak to nazwałem na początku przed Wami: Biała Wstążka Ślub i Wesele Marysia i Marcin w Szczecinie