Fotograf Szczecin


Cześć, miło że do mnie trafiliście, za słowami fotograf Szczecin kryje się moja długa historia. Moja przygoda z fotografią zaczęła się ponad 16 lat temu, kiedy to moi rodzice zdecydowali się na prenumeratę magazynu National Geographic. Z tego co pamiętam to przy zobowiązaniu się umową czasopisma na 2 lata w cudzysłowym gratisie dostawało się aparat cyfrowy. W obecnych czasach mało kto pamięta, że kodak c300 w 2005 roku zachwycał jakością obrazu i był fajnym małym kompaktem na start przygody z fotografią.

Blog

Fotograf Szczecin – inspiracja


Myślę, że moja mama miała duży wpływ na to, że zacząłem interesować się fotografią. Kiedy byłem dzieckiem mama fotografowała mnie i mojego brata w codziennych sytuacjach. W tamtych czasach były to oczywiście fotografie wykonywane aparatem analogowym na klisze. Pamiętam, że spacer do parku i jesienne liście były jednym z motywów do zdjęć. Oczywiście przy ważnych uroczystościach takich jak urodziny czy powrót taty z wojska nie zabrakło kliszy. Dzięki fotografii mamy utrwalone ważne dla nas momenty w postaci odbitek co jest piękną pamiątką na całe życie. W swojej pracy znajduje odzwierciedlenie tego co utrwalała mama w fotografii okolicznościowej jaką są śluby, chrzty czy na przykład fotografowanie pierwszego roczku dziecka. Tak kształtował się fotograf Szczecin.

Fotograf Szczecin – moje początki z fotografią


Wracając do moich początków z fotografią to w wieku około 15 lat nie zaczynałem od takich ważnych wydarzeń jak fotografowanie ślubów. Kiedy pierwszy raz miałem aparat w rękach to fotografowałem dosłownie wszystko. Kwiatki w domu, rodzinę, widokówki z wycieczek i ogólnie rzecz ujmując przyrodę. Będąc młodym chłopcem sporo jeździłem rowerem i lubiłem otoczenie zieleni. Tak jak mówiłem, robiłem zdjęcia wszystkiego tak jak się to teraz robi fotografując telefonem przykładowo obiad na instagram czy nowe buty. Będąc gimnazjalistą i rozwijając pasję fotografowania przeglądałem internet w poszukiwaniu inspiracji do zdjęć. Natknąłem się na forum fotograficzne gdzie zachwyciłem się fotografią makro. Zwykłe owady takie jak muchy czy pająki w powiększeniu wydawały mi się fascynujące. Takie były moje początki z fotografią.

Oferta
Fotograf Szczecin - Piotr Dynarski

Poniżej znajdują się treści które mogą Cię zainteresować