Fotografia Ślubna Szczecin – Oferta

fotograf-slubny-szczecin-ceny

Fotografia Ślubna Szczecin - Reportaż Ślubny

Piotr Dynarski.

Ślub dla wielu zakochanych jest wydarzeniem najważniejszym w życiu. Przygotowania do tego dnia zajmują dużo czasu, pochłaniają też wiele energii i stwarzają skrajne emocje. Ślub i wesele dużo kosztują, każdy chce przeżyć ten jeden raz w najpiękniejszy sposób. Nic dziwnego, ponieważ jest to naprawdę bardzo ważna chwila w życiu każdego człowieka. Fotografując reportaż nie ma miejsca na pomyłki. Trzeba być przygotowanym na każdą sytuację. Dlatego najlepiej wybrać doświadczonego fotografa i mieć super pamiątkę, do której  będzie się wracało po latach wspólnej przygody.

Inspirują mnie szczere emocje i decydujące momenty w Waszym życiu. Wierzę w to, że dobra fotografia przetrwa całe życie.

Fotografia Ślubna Szczecin - Moja pasja


Fotografia ślubna jest dla mnie bardzo ważna. Będąc świadkiem jednych z najważniejszych chwil w życiu człowieka trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Lubię pracować w pełnym skupieniu rejestrując to co się dzieje podczas Waszego dnia. Chcę uwiecznić Wasze chwile w piękny i interesujący sposób. Reportaż ślubny to coś czego nie da się powtórzyć, dlatego warto zdecydować się na fotografa z doświadczeniem. Ja od 10 lat rejestruje tego typu wydarzenia i jestem przygotowany na każdą ewentualność.

Fotografia Ślubna Szczecin - O mnie

Od zawsze chciałem być fotografem. Mając 18 lat rozsądek popchał mnie w kierunku uczelni technicznej. Po skończeniu studiów budowlanych w tygodniu pracowałem jako inżynier budowy, w weekendy fotografowałem śluby i sesje zdjęciowe. W tym momencie jestem takim szczęściarzem, że mam żonę, 3 kotki i pracę, która jest moją pasją. Lubię dobrą kawę, muzykę jazzową, bliskie i dalekie podróże. Fotografując śluby doskonale widzę, jak ważne w Waszym życiu są chwile i emocje, które tego dnia przeżywacie. Reportaż ślubny jest dla mnie najważniejszy. Chcę udokumentować go w taki sposób, żeby po latach dalej wzbudzał emocje.

Fotografia Szczecin - Ceny

Fotografia Ślubna Szczecin - Reportaż całodniowy

Całodniowa fotografia ślubna z oczepinami do 00:30. Otrzymacie minimum 350 obrobionych zdjęć w galerii online chronionej hasłem.

Każda para, która zdecyduje się na ten pakiet otrzyma prywatny slideshow z muzyką, który będziecie mogli przesłać rodzinie i znajomym.

W pakiecie jest fotoksiążka o wymiarach na 30cm x 30cm, w którym na 40 stronach zamieszczę wybrane przez Was zdjęcia. Moja praca podczas dnia ślubu trwa do 12 godzin.

Zapytaj o dostępność
slub-biala-wstazka
Fotograf ślubny Szczecin ceny

Fotografia Ślubna Szczecin - Ślub z weselem bez oczepin

Fotografia ślubna bez oczepin. Otrzymacie minimum 250 obrobionych zdjęć w galerii online chronionej hasłem.

Każda para, która zdecyduje się na ten pakiet otrzyma prywatny slideshow z muzyką, który będziecie mogli przesłać rodzinie i znajomym. Moja praca w dniu ślubu trwa do 10 godzin, maksymalnie do 22:00.

Zapytaj o dostępność

Fotografia Szczecin - Sesje Fotograficzne

Fotografia Ślubna Szczecin - Sesja zagraniczna

Sesja wykonywana w wybranym wspólnie miejscu i terminie. Jeżeli jesteście zainteresowani taką sesją poproszę o kontakt.

Fotograf ślubny Szczecin ceny

Zapytaj o ofertę
Fotograf ślubny Szczecin ceny
fotografia ślubna szczecin

Fotografia Ślubna Szczecin - Sesja w Polsce

cena do ustalenia

Wybierając sesję plenerową mamy 2 godziny na super zdjęcia. Nie ogranicza nas pogoda, bo wspólnie ustalimy termin. Może to być nawet z dnia na dzień jeżeli mówimy o okolicy Szczecina. Zazwyczaj proponuję zachód lub wschód słońca, żebyśmy mieli najpiękniejsze światło.

Fotografia Szczecin ceny

Zapytaj o ofertę

Poniżej znajdują się treści które mogą Cię zainteresować