sesja ślubna na Islandii

Sesja ślubna na Islandii

Wykonanie sesji ślubnej na Islandii jest nie małym wyzwaniem. Wielu fotografów ślubnych, już tam było i aby się wyróżnić trzeba zrobić coś interesującego. Przygotowując się do sesji poślubnej Oli i Damiana miałem chęć zrobić coś więcej niż tylko ładną sesję. Chciałem pokazać, że ich poświęcenie związane z wyjazdem na Islandię jest naprawdę tego warte. W głowie urodziło mi się wiele pomysłów. Pozapisywałem je w telefonie i chciałem zrealizować. Kiedy dolecieliśmy na miejsce, wypożyczyliśmy auto i ruszyliśmy w drogę. Podczas trasy do miejsca noclegu pojawiła się zorza polarna. Tylko ja z całej ekipy wcześniej w Norwegii widziałem to zjawisko. Postanowiliśmy się zatrzymać na autostradzie, żeby ją podziwiać. Możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu jaka była intensywna. Jest to niesamowite przeżycie i polecam je każdemu. Dobrze, że aparat nie był za głęboko w bagażniku bo trwało to krótko. Podczas naszej podróży po Islandii nie udało się nam niestety więcej zobaczyć zielonego nieba. W planach była sesja w sukni ślubnej w towarzystwie zorzy, ale niestety się nie udało.

Jak się wyróżnić sesją ślubną na Islandii

Zacząłem się więc zastanawiać co mogę zrobić, aby moje zdjęcia na Islandii były niepowtarzalne. Kiedy jechaliśmy drogą w stronę czarnego kościoła zobaczyliśmy dzikie konie. Jestem miłośnikiem zwierząt, nie mogliśmy więc się tam nie zatrzymać. Zawsze podobały mi się zdjęcia podwójnej ekspozycji. Zacząłem kombinować jak pokazać w tej sytuacji parę młodą z końmi. Co z tego wynikło zobaczycie mniej więcej w połowie wpisu. Zdjęcie, o którym mówię zostało wyróżnione na portalu lookslikefilm. Nie wiedziałem, że aż taki szum osiągnie i na facebooku i instagramie będzie bardzo popularne. Cieszę się jednak, że udało mi się zrobić coś wyjątkowego. Islandia jest niesamowitym krajem, na pewno będę chciał tam wrócić. Sesja ślubna na Islandii to coś co na pewno powtórzę.

Jeżeli dotarliście do końca i sesja ślubna na Islandii się spodobała to zapraszam do obejrzenia sesji ślubnej w Wenecji.

5 komentarzy

  1. Przepadłam! Co za genialny klimat…. Kuce i widoki zacięcie walczą o uwagę z Młodą Parą :) i co za piękne ujęcia z wodospadem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *