Sukcesy Piotra Dynarskiego
Fotograf Szczecin


Sukcesy Piotra Dynarskiego – Mogę się pochwalić tym, że największym sukcesem było 2 miejsce w światowym konkursie fotograficznym dla amatorów. Link do ogłoszenia zwycięzców z 2008 roku znajdziecie tutaj. Poza tym konkursem wygrałem sporo lokalnych konkursów związanych z przyrodą. Nagrodami były najczęściej plecaki i torby fotograficzne, statyw fotograficzny i inne mniejsze nagrody. Ze wszystkich jestem dumny i cieszę się, że mój czas poświęcony rozwojowi pasji został w taki sposób doceniony.

Fotografia ludzi
Fotograf Szczecin


Fotografia ludzi i inna fotografia przekłada się na sukcesy Piotra Dynarskiego, które zostały nie raz docenione wśród odbiorców i klientów. Ponad 2 lata pracowałem jako fotograf produktowy i reklamowy dla marki Puccini. Podczas pracy poza fotografią typowo produktową typu packshot wykonałem kilka sesji zdjęciowych z udziałem modelek. Jedna z sesji przyniosła efekty w postaci publikacji zdjęcia reklamowego w magazynie Harpers Bazar. Zdjęcia z tej sesji były również wydrukowane w postaci wielkoformatowych banerów reklamowych widocznych w witrynach w każdym sklepie stacjonarnym w Polsce. Miło było zobaczyć, że moje marzenie z dzieciństwa zostało spełnione. Aktualnie moje zdjęcie reklamowe widnieje na bilbordzie reklamującym osiedle mieszkaniowe Panoramika w Szczecinie, stąd sformułowanie fotograf Szczecin wydaje się jak najbardziej odpowiednie.

Moja przygoda – początki sukcesów
Fotograf Szczecin


Przygoda z fotografią komercyjną i reklamową myślę, że dopiero się u mnie zaczyna. W 2020 założyliśmy razem z Łukaszem duet fotografów o nazwie DYHAstudio, to była przygoda i pierwsze sukcesy Piotra Dynarskiego. Tworzymy zdjęcia reklamowe i produktowe dla lokalnych firm ze Szczecina i nie tylko. Naszymi klientami są firmy z całej Polski. Czas pandemii to mega rozwój dla sprzedaży internetowej dlatego dobrej jakości zdjęcia przyciągają klientów do zakupu. Na szczęście coraz więcej firm jest tego świadoma i pozwala nam tworzyć niesztampowe fotografie. W fotografii reklamowej łączę kreatywność i pasję do fotografowania. Dzięki temu jestem bardzo zadowolony z tego co robię.

Nie mogę doczekać się kolejnych sukcesów
Fotograf Szczecin


Nie mogę się doczekać powrotu do czasu sprzed 2 lat kiedy to mogłem łączyć 2 inne pasje i kolejne sukcesy Piotra Dynarskiego – fotografowanie ślubów i miłość do podróżowania. Robiąc sesje ślubne zdjęciowe i fotografując śluby w różnych miejscach w Polsce i na świecie byłem fotografem spełnionym. Mam nadzieję, że to wszystko jeszcze wróci i będę mógł dalej swobodnie fotografować ludzi z uśmiechem na twarzy, w przeciwieństwie do znienawidzonej maseczki na twarzy. Pewnie nie każdy wie, że z wykształcenia jestem magistrem budownictwa lądowego, jednak budownictwo mnie tak nie cieszy jak fotografia. Mam nadzieję, że będę mógł robić to co kocham jak najdłużej.

Skontaktuj się
Fotograf Szczecin


Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej na temat mojej pracy to chętnie odpowiem. Wystarczy, że zajrzycie do zakładki kontakt i napiszecie do mnie wiadomość. Jestem też dostępny pod telefonem. Dzięki za przeczytanie mojej historii i do usłyszenia. Fotograf Szczecin – Piotr Dynarski.

Poniżej znajdują się treści które mogą Cię zainteresować