Belveder make a wish

Belveder Make a Wish – Ślub i Wesele 

Belveder Make a Wish to dość nowa sala weselna na mapie okolic Szczecina. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Pod zdjęciami znajdziecie też opis.

Czy istnieje coś piękniejszego niż połączenie miłości, radości i elegancji w jednym miejscu? Nie tak dawno miałem przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – ślubie i weselu Marty i Tarasa, które odbyły się w pięknym ogrodzie sali weselnej Belveder Make a Wish przy Szczecinie. Marta i Taras to super para polsko-ukraińska. Jako fotograf ślubny miałem niezwykłą przyjemność uwiecznić ich magiczne chwile.

Po raz pierwszy fotografowałem Martę i Tarasa podczas ich sesji narzeczeńskiej. Odbyła się ona stosunkowo krótko przed ślubem, pogoda też nie do końca dopisała. Było pochmurno i pod koniec sesji padał deszcz. Natomiast bardzo pozytywne podejście do życia tej pięknej dwójki osób pozwoliło uzyskać super efekty.

Jedno ze zdjęć z sesji narzeczeńskiej znajdziecie tutaj we wpisie. Jest ono na tapecie telefonu Marty, pokazujące też godzinę chwilę przed ceremonią zaślubin. To chyba moje ulubione zdjęcie z tej sesji i podejrzewam, że Marty też. Na szczęście na ślubie w plenerze w Belveder make a wish pogoda dopisała idealnie.

Belveder Make a Wish – idealne miejsce na wesele?

Belveder Make a Wish to miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Otoczony pięknym ogrodem i malowniczymi widokami, jest idealnym miejscem na ślub w niedalekiej odległości od Szczecina. To tutaj, wraz z rodziną i przyjaciółmi, Marty i Taras stworzyli niezapomniane wspomnienia podczas swojego wyjątkowego dnia.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem  Belveder Make a Wish, pozytywnie zaskoczyłem się eleganckim stylem i jasnym wnętrzem. Sala weselna, pięknie udekorowana sztukaterią i subtelnie oświetlona, stworzyła idealne tło dla jasnych zdjęć. 

Marta i Taras, para zakochanych, która zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne “tak” w Belvederze Make a Wish, emanowali szczęściem i miłością. Ich ceremonia ślubna była niezwykle wzruszająca i osobista, a każde spojrzenie, uśmiech i gest wyrażały głębokie uczucia, jakimi darzyli się nawzajem. Byłem szczęśliwy, że mogłem uchwycić te magiczne momenty na zdjęciach, które będą trwać wiecznie.

Po ceremonii przyszedł czas na niezapomnianą ucztę weselną. Obsługa Belveder Make a Wish zadbała o każdy detal, począwszy od wykwintnego menu po doskonałą obsługę. Goście bawili się doskonale, rozmawiając i tańcząc do super muzyki przygotowanej przez DJ Jarka Kowalskiego. Atmosfera była niesamowita, a energia gości sprawiła, że mam dużo fajnych zdjęć tanecznych.

Dla mnie, jako fotografa ślubnego, wesele Marty i Tarasa w Belvederze Make a Wish było bardzo miłym doświadczeniem. Miałem okazję uwiecznić nie tylko piękno samej uroczystości, ale i trochę więcej poznać Martę i Tarasa. Każde zdjęcie, które zrobiłem, jest nie tylko ładnym obrazkiem, ale także opowiada historię, którą Marta i Taras będą wspominać przez lata.

Jeśli planujecie wymarzone wesele w stylu glamour, Belveder Make a Wish w Szczecinie to miejsce, które z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Zapewni Wam niezapomniany dzień pełen elegancji i radości, który pozostanie w Waszej pamięci na zawsze. Wesele Marty i Tarasa to doskonały przykład tego, jak Belveder Make a Wish potrafi uczynić marzenia o idealnym ślubie rzeczywistością.

Co ciekawe to na Sali Belveder Make a Wish po raz pierwszy byłem na ślubie Marty i Tarasa. Kolejny raz byłem 2 dni później, na ślubie Agaty i Bartosza. A trzeci raz fotografowałem piękny chrzest tydzień później. Także w krótkim okresie jednego tygodnia bardzo dobrze poznałem tę salę.

Mam też już rezerwację na fotografowanie tutaj w 2025 roku, ale na 2024 jeszcze nie trafiłem. Także mam nadzieję, że jeszcze pary planujące wesele w tym pięknym miejscu na mnie trafią. Bardzo lubię tam fotografować i bardzo dobrze znam te miejsce.

Jest w moim klimacie, w którym dobrze się czuję. Coraz bardziej przekonuje mnie styl elegancki i glamour, który spotkałem za każdym razem w tym miejscu.

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie tego wpisu i obejrzenie zdjęć. Zapraszam do obejrzenia też innych historii ślubnych

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *