Biała Wstążka

Biała Wstążka Czepino – wesele Ani i Wojtka w eleganckim stylu

Biała Wstążka Czepino to jedno z moich ulubionych miejsc do pracy w okolicy Szczecina. Za każdym razem jestem pozytywnie zaskoczony na ile różnych, pięknych sposobów Biała Wstążka może być udekorowana. Ania i Wojtek zaplanowali dekoracje po mistrzowsku. Wszystko kolorystycznie pasowało do siebie, aż miło było popatrzeć.

Przygotowałem skrót z tego reportażu na 2 sposoby. Poniżej znajdziecie pokaz slideshow z muzyczką, jeżeli jednak preferujecie obejrzeć zdjęcia w tradycyjny, blogowy sposób to zapraszam jeszcze niżej. 

Przygotowania do ślubu w Białej Wstążce

Państwo Młodzi nie dość, że idealnie trafili z pogodą to na dodatek mieli świetne towarzystwo. Druhny Panny Młodej nie pozwoliły na nudę. Kiedy tylko wszedłem do Białej Wstążki to zastałem super, pozytywną energię. Ania i jej przyjaciółki to prawdziwy wulkan energii. Podczas przygotowań do ślubu naprawdę bardzo dużo się działo, a druhny nie pozwoliły Ani na stres. 

Było trochę po amerykańsku, na zachodzie bywa tak, że w planie dnia jest zazwyczaj dużo zdjęć z druhnami i drużbami. Robią to wyjeżdżając na kilka godzin w wybrane, ciekawe fotograficznie miejsce. Na szczęście Biała Wstążka oferuje na miejscu piękne otoczenie przyrody i dzięki temu mogliśmy wykonać pamiątkowe zdjęcia. 

Ślub Kościelny w pięknym stylu 

Trudno zliczyć ile pięknych momentów zastałem tego dnia. Panna Młoda naprawdę dopięła wszystko na ostatni guzik. Dzięki temu w dniu ślubu mogła razem z Panem Młodym cieszyć się chwilą. Rozpoczęcie ceremonii zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Po wejściu druhen w klimacie wzruszającej muzyki, tata razem z dziadkiem wprowadzili Anię do ołtarza. Zdjęcie z tego momentu jest jednym z moich ulubionych zdjęć, które miałem szansę wykonać w Kościołach. 

Przed ślubem Ania ostrzegła mnie, że Kościół w Podjuchach może być problematyczny pod względem zdjęć, bo jest tam ciemno i ciasno. Będąc pierwszy raz na miejscu stwierdziłem jednak, że jest to piękny Kościół i fotografowanie w tym miejscu to przyjemność. Z kolei po oddani zdjęć otrzymałem komentarz od Pary Młodej, że zdjęcia w tym Kościele wyglądają jakby zostały wykonane w Hollywood. Myślę, że rekomendacji wystarczy i polecam Kościół w Podjuchach. Dla niewtajemniczonych Podjuchy to dzielnica Szczecina.

Biała Wstążka wesele

Po pięknej ceremonii ślubnej przetransportowaliśmy się do sali Biała Wstążka w Czepinie. Goście weselni radośnie przywitali świeżo upieczone małżeństwo i nadszedł czas na wesele. Ania i Wojtek wybrali otoczenie zieleni w lekkim zacienieniu na miejsce składania życzeń od gości weselnych. Według mnie miejsce w cieniu jest idealne na ten moment. Zazwyczaj po ślubie jeżeli trafimy na słoneczny dzień jest bardzo ostre światło. Dlatego w celu uniknięcia mrużenia oczu i ostrych cieni na twarzach polecam tego typu miejsca do zdjęć. 

Pierwszy taniec pary młodej zaraz po uroczystym obiedzie to elegancki sposób na rozpoczęcie imprezy. Nie dawno zauważyłem, że pary młode się starają wymigać od tej tradycji proponując dla przykładu, aby to goście weselni rozpoczęli wesele. Mam jednak nadzieję, że przez większość świeżych małżeństw ta tradycja zostanie podtrzymana. Ania i Wojtek zrobili to w piękny sposób tańcząc wewnątrz chmury utrzymanej na niskiej wysokości za sprawą ciężkiego dymu.  

NIedługo po odpaleniu imprezy wyskoczyliśmy na zdjęcia grupowe i mini sesję pary młodej. Idealny na to czas wypada na około 40 minut przed zachodem słońca, zaczyna się wtedy tak zwana złota godzina. Na weselu tej pięknej pary nie zabrakło wzruszających i szalonych chwil. Dziadkowie Panny Młodej obchodzili tego dnia swoją 70. rocznicę ślubu. Pierwszy raz spotkałem tak cudowne długoletnie małżeństwo na swojej drodze z aparatem. Po zachowaniu Ani dziadka widać jakim gentelmenem jest przez całe życie i jak bardzo kocha swoją wybrankę. 

Kiedy zrobiło się trochę ciemniej, a goście weselni nie kryli krępacji zaczął się mój ulubiony etap wesela w sali Biała Wstążka. Dużo dzikich tańców, hulanek i luzu. Lubię wtedy eksperymentować z kadrami i światłem.  Myślę, że zdjęcia przemówią lepiej od moich słów i pokażą jak Ania z Wojtkiem wspaniale celebrowali swój dzień. Poniżej lista usługodawców, którzy razem ze mną współtworzyli oprawę weselną.

Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobały. Jeżeli chcecie zobaczyć moje zdjęcia ze ślubu plenerowego w Białej Wstążce to zapraszam tutaj.

Sala weselna: Biała Wstążka

Ceremonia: Kościół Rzymskokatolicki pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła

Dekoracje: Artena

Filmowcy: Flostudio

Muzyka: Los Chicos

Suknia ślubna: Madonna

Garnitur ślubny: Kruks Different

Buty: Ksis Weeding Shoes 

Makijaż: Viola Popek Makeup

Fryzura: Warkoczowo 

Candy bar: Marcepan i Czekolada 

Papeteria: Wedesigner.concept 

Dekoracje z luster: Niebko design

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *