Browar folga ślub i wesele w Gryficach

Browar Folga ślub i wesele w Gryficach – Fotografia Ślubna Szczecin

Laura i Mateusz to super dobrana para, widać to od razu jak się ich pozna. Uśmiech nie schodzi im z twarzy i mogę się założyć, że rozumieją się bez słów. Zauważyłem to po ich ekspresji i emocjach jakie wyrażają spoglądając na siebie. Cieszę się, że miałem możliwość uwiecznić dla nich reportaż ślubny.

Browar Folga w Gryficach jest dla mnie szczególnie wyjątkowym miejscem. Pochodzę z Gryfic, mam tutaj dużo miłych wspomnień. Zawsze miło odwiedzić rodziców kiedy mam okazję fotografować ślub i wesele w okolicy. Obiadek u mamy przed rozpoczęciem 12 godzinnego rajdu z aparatem to coś pięknego.

Sala Weselna Browar Folga

Wracając do Sali weselnej Browar Folga jak sama nazwa mówi to nie tylko sala weselna, ale też super smaczne piwko, które polecam. Menager Sali Paweł mi ostatnio podpowiedział, że wypuścili niedawno nowy smak – kawowy. Jeżeli ktoś spróbuje przede mną czekam na komentarz jak wrażenia.

Jak pewnie zauważycie na zdjęciach Browar Folga zadbał o każdy szczegół jeżeli chodzi o fajną industrialną estetykę w połączeniu z przyjemnymi zielonymi barwami. Nie tylko Browar Folga o to zadbał, zobaczcie co przygotowali Młodzi. Naprawdę przyjemnie się fotografuje, gdy detale weselne są tak piękne i spójnie dobrane kolorystycznie.

Sukienkę ślubną z Tom Sebastien na pewno nie jedna pani czytającego ten wpis doceni. Laura naprawdę robiła wrażenie w tak pięknej sukience nie tylko na Mateuszu, ale i wszystkich obecnych. O fryzurę zadbała Ponytail Hair Design, a o super fotogeniczny makijaż Daria Gmiter. Mając tak pięknie przygotowaną parę młodą i całe otoczenie, o które zadbałą Kwiatowa Uliczka moja praca to sama przyjemność.

Ślub w plenerze w deszczu

Często podczas rozmów z parami młodymi spotykam się z obawą o pogodę. Szczególnie jeżeli chodzi o ślub w plenerze. Zastanawiają się młodzi co to będzie jak nie trafimy pogody, przecież mamy mieć takie fajne dekoracje na zewnątrz. A jak będzie padać to co wtedy?

Zobaczcie sami jak śmiało poradzili sobie Laura z Mateuszem. Przezroczyste parasolki zaproponowane przez Browar Folga jak dla mnie dodały miły akcent i podczas ślubu był niepowtarzalny klimat.

Zawsze miałem ochotę zrobić zdjęcia pary czy to podczas sesji narzeczeńskiej czy też poślubnej podczas opadów deszczu. Tutaj udało mi się podczas ślubu. Dla mnie coś pięknego, mam nadzieję, że Wy też tak uważacie i nie będziecie się bać o pogodę podczas Waszego pięknego dnia. W dzień ślubu najważniejsze jest to co się dzieje między Wami. Wasze emocje i to co czujecie do siebie. Cała reszta jest mniej ważna i nie ma co się zastanawiać czy coś pójdzie nie tak. Ślub i wesele to coś pięknego, czego się raczej nie powtarza i warto się cieszyć tym dniem całym sercem.

Browar Folga i wesele – Fotografia Ślubna Szczecin

Wesele Laury i Mateusza w Browarze Folga było naprawdę przyjemne. Trafiłem na super luźną zabawę i świetną oprawę muzyczną Evento – dj, który przyjechał przez całą polskę aż z Lublina. Przywiózł do Gryfic nietuzinkowe zabawy, niektóre z nich widziałem pierwszy raz, szacuneczek. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o Prestige studio, filmowcach z którymi uwielbiam współpracować. Polecam spojrzeć jakie filmy na weselach tworzą.

Goście weselni zadbali o miłą atmosferę pary młodej, było wiele uścisków, dzikich tańców, wzruszeń i pięknych emocji. Lubię na zdjęciach uwieczniać oficjalne podziękowania dla najbliższych, gdyż nie jedną łezką można na zdjęciach uchwycić. Nie zabrakło zimnych ogni i coffin dance, było naprawdę zabawnie i na poziomie.

Z Laurą i Mateuszem mamy jeszcze w planach sesję ślubną we Lwowie. Oczywiście wiadomo nie od dziś, że to nie tylko od naszych chęci zależy, ale też od pana niedobrucha – coviducha. Pewnie wszyscy chcemy się już pozbyć tych wszystkich obostrzeń i żyć w zgodzie z naturą. Życzę nam wszystkim, aby tak było jak najszybciej.

Jeżeli podobał Wam się reportaż w Browar Folga to serdecznie zapraszam do obejrzenia innego ślubu plenerowego w Białej Wstążce.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.