Młyn nad Starą Regą

Młyn nad Starą Regą – Ślub i Wesele

Młyn nad Starą Regą jest według mnie jedną z najciekawszych i najładniejszych sal weselnych w zachodniopomorskim. Moja żona myślę, że uważa podobnie i dlatego sami wybraliśmy tą salę na nasz ślub. Poniżej znajdziecie slideshow ze zdjęciami z tego wpisu. Jeżeli preferujecie obejrzeć zdjęcia z muzyką zamiast czytać cały wpis i scrollować zapraszam do kliknięcia przycisku play.

Przygotowania ślubne w Młynie nad Starą Regą

Daria i Gabryś zaplanowali swój ślub we wrześniu, kiedy to powoli pogoda zmienia się tworząc jesienną aurę. Stąd też możemy zaobserwować jesienne akcepty chociażby w postaci dyni czy też lekko zmieniających kolory liści. Gabriel postanowił przygotować się na zewnątrz i tam też skosztować ze swoim świadkiem szklankę whisky dla lekkiego rozluźnienia. Uważam, że bez alkoholu też by się świetnie czuli, no ale 15 stopni na zewnątrz w samej koszuli to też nie za ciepło. 

Panna Młoda szykowała się w towarzystwie najbliższych dziewcząt i moją uwagę zwróciła piękna i niespotykana fryzura. Pan Młody również mnie w tym temacie pozytywnie zaskoczył. Dlatego też moje wrażenia fotograficzno-wizualne poczynając od rogówki do siatkówki zostały w pełni zaspokojone. 

Młyn nad Starą Regą
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 1
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 2
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 3
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 4
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 5
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 6
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 7
Młyn nad Starą Regą - Ślub i Wesele 8

First look i błogosławieństwo 

Zaplanowaliśmy te dwa jakże ważne etapy dnia ślubu, aby również odbyły się w pięknym otoczeniu przyrody. Młyn nad Starą Regą idealnie się do tego nadaje. Posiada rozległy, pięknie zagospodarowany teren. Myślę, że dla osób dla których ważne są cisza i spokój będą zadowolone. Podczas first looka Daria i Gabryś pierwszy raz zobaczyli jak wyglądają w swoich strojach ślubnych. Gabriel wcześniej nie widział sukni ślubnej, ale jak można zauważyć był zachwycony i wzruszony. Zawsze cieszę się, kiedy to ślubujący nie kryją emocji i mam okazję uchwycić nie tylko radość ale i łzy wzruszenia. 

Ślub w Kościele obok Młyna nad Starą Regą

W okolicy sali weselnej Młyn nad Starą Regą jest wiele małych i klimatycznych Kościołów z historią. Daria i Gabriel wybrali piękny Kościół w miejscowości Wysiedle. Z zewnątrz może nie dla wszystkich okazać się spektakularny, jednak wewnątrz można poczuć piękny klimat. Znów wspomnę o tym, jak miło było popatrzeć na piękne łzy wzruszenia. Widać, że Państwo Młodzi przeżywali te wydarzenie bardzo głęboko i naturalnie. Dziadek Panny Młodej był szczęśliwy, że mógł poprowadzić wnuczkę pod ołtarz. 

Mało spotykane gesty w dzisiejszych czasach, takie jak pocałunek w rękę są przeze mnie naprawdę mile widziane. Cała ceremonia ślubna przebiegła w dostojnym ale i spokojnym tonie. Pod koniec mszy świętej mogłem zauważyć, jak Para Młoda swobodnie oddycha. Emocje zaczęły się uspokajać i kierować w tryb zabawowy. Widać to na wyjściu z Kościoła kiedy to fotograficznie przenosimy się na etap zabawy weselnej.

Wesele w Młynie nad Starą Regą

Po przejechaniu paru kilometrów z Kościoła wróciliśmy na tereny sali weselnej. Młyn nad Starą Regą może pochwalić się antresolą na sali weselnej. Dzięki temu miałem możliwość wykonać ciekawe zdjęcia z wyższej perspektywy. Myślę, że każdy z Was, kto tutaj trafi i będzie czytał moją relację na pewno zauważy jak młodzi przygotowali dekoracje ślubne. Pod względem kolorystyki i wyczucia dla mnie było magicznie. Kwiaty i kolor bordowy mnie zachwyciły, według mnie całość została pięknie zaprojektowana i dobrana. Dzięki dbałości o szczegóły nic się nie gryzło i świetnie uzupełniało. 

Tego dnia wesele w Młynie nad Starą Regą było świetne. Goście i zespół muzyczny naprawdę dopisali. Będąc świadkiem tego wszystkiego na parkiecie mogłem poczuć gęsią skórkę na rękach. Zawsze tak mam, jak czuję, że wszystko się układa i towarzyszy mi na weselu świetna muzyka, a goście weselni emanują pozytywną energią. 

Nie zabrakło też łez wzruszenia podczas podziękowania dla rodziców. Patrząc z boku można zauważyć jak bardzo Daria i Gabriel są zżyci z rodzicami. Cieszę się, że było tak pięknie i mogłem to wszystko dla Was pokazać. Jeżeli to nie problem zostawcie jakiś ślad po sobie w postaci komentarza tutaj na blogu. Chętnie przeczytam co uważacie. Zawsze to dla mnie miła wiadomość. 

Na koniec zostawiam namiary na usługodawców, z którymi miałem przyjemność pracować tego pięknego dnia. Jeżeli spodobały Wam się zdjęcia i dalej szukacie fotografa na swój ślub to zapraszam do kontaktu. Chętnie sprawdzę czy jestem jeszcze dostępny.

Sala Weselna – Młyn nad Starą Regą

Zespół – Electro Boogie

Kwiaty i Florystyka – Manimali

Fotobudka – ifotobudka.pl

Suknia – Maya Suknie Ślubne Exlusive

Garnitur – Mad Man Moda męska Szczecin

Makijaż i upięcie – Czesane&Malowane

4 komentarze

  1. Piotrze, już nie możemy doczekać się naszego ślubu, a takimi ujęciami tylko utwierdzasz nas w dobrej decyzji dotyczącej wyboru Twojej osoby! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.