Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku.

Koniec roku to czas podsumowań. Chciałbym pokazać Wam moje najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku. Nie chciałbym pisać co roku, że był to przełomowy rok. Był naprawdę cudowny i wyjątkowy. Chciałbym, żeby trwał dłużej. Poza pracą jako fotograf ślubny, przeżyłem wiele niesamowitych chwil. Przede wszystkim chciałbym się pochwalić, że w tym roku miałem swój ślub. Mam najwspanialszą na świecie żonę i jestem naprawdę szczęśliwy. Nie wspominając o tym, że po naszym mieszkaniu biegają już 4 koty. Wiem, że jesteśmy crazy! W tym miejscu wklejam pokaz slide’ów. Jeżeli preferujecie obejrzeć zdjęcia w formie blogowej zapraszam poniżej.

W maju poczułem na własnej skórze jakie to wielkie przeżycie jest. Czas tego dnia zdecydowanie ucieka szybciej niż po drugiej stronie aparatu. Jako fotograf ślubny widzę to całkiem inaczej, znam poszczególne etapy. Na niektóre czekam bardziej, na inne mniej. Cały czas jestem skupiony. Praca również szybciej mija od tej na etacie. Jako pan młody jest dwa razy szybciej. Emocje robią swoje, goście podgadują, jest wesoło i tanecznie. Naprawdę warto cieszyć się tą chwilą. Nie wolno obracać się za siebie. Nie myśleć o tym, że coś nie wyszło. Nie stresować się tym, że ktoś się spóźnił, czy też coś nie wygląda w sposób jaki sobie wyobrażaliśmy. Najlepiej podejść do tego jako do pięknego etapu w życiu i cieszyć się chwilą. Wiem, że „tak się mówi” ale z taką myślą jest naprawdę lepiej. Nie ukrywajcie łez i emocji, tego ja jako fotograf poszukuję. Bawcie się do najlepiej jak potraficie. Ślub i wesele to niepowtarzalne chwile. Dobry fotograf jest naprawdę potrzebny. To jedyna pamiątka, która zostanie do końca życia.

Wracając do mojej pracy. W tym roku poznałem wiele wspaniałych zakochanych. Dzięki Wam powstały zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej. Dziękuje pięknie za zaufanie. Nazwałem ten post jako najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku. Oczywiście są też inne warte uwagi. Każdy najlepsze zdjęcia może zdefiniować inaczej. Chciałem pokazać niepowtarzalne momenty, emocje i ciekawe światło. Gesty jakimi się posługują ludzie podczas reportażu ślubnego. To dzięki Wam mogłem spoglądać na te piękne chwile. Odwiedziłem piękne miejsca, powzruszałem się razem z Wami. Uwieczniłem to, czego nie da się powtórzyć. Dziękuję!

Tak właśnie wyglądały moje najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku. Jeżeli jesteście zainteresowani jak to wyglądało w 2018 roku zapraszam tutaj.

 Fotograf Ślubny Szczecin Fotografia Ślubna Szczecin ©Piotr Dynarski Fotograf Ślubny

© 2020 COPYRIGHT PIOTR DYNARSKI DESIGN BY ROBAK.CO