Najlepsze zdjęcia ślubne w 2018 roku

Cześć wszystkim! Bardzo mi miło, że właśnie zamierzacie poświecić swój czas i chcecie obejrzeć tę galerię zdjęć. Są to moje najlepsze zdjęcia ślubne w 2018 roku, które wykonywane były w takich miejscach jak: Szczecin i okolice, Śnieżka w Karpaczu. Zrobiłem też swój pierwszy reportaż ślubny w Londynie, sesję ślubną na Rugii, w Poczdamie, Wenecji oraz na Islandii. Wszystko za sprawą super par, z którymi dane mi było współpracować.

Przełomowy rok

Zdecydowanie był to przełomowy rok w mojej karierze fotograficznej i już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Niedawno dowiedziałem się, że zostałem wyróżniony jako jeden z najlepszych fotografów ślubnych 2018 roku na portalu Lookslikefilm.com – tutaj znajdziecie listę wyróżnionych fotografów z całego świata. Było też kilka innych wyróżnień takich jak udostępnienie moich zdjęć na portalu niezłe aparaty. Luksusowy salon sukien ślubnych Pronovias zauważył moje zdjęcia i umieścił je u siebie na profilu facebookowym i na instagramie. Bardzo miło było też zobaczyć swoje zdjęcia na kontach instagramowych, które pokazują zdjęcia ślubne jako inspiracje dla przyszłych par ślubnych i dla fotografów.

Ślub Piotra Dynarskiego

W tym roku będzie na pewno interesująco. Przede wszystkim czeka mnie ślub z moją cudowną narzeczoną i mega cieszę się z tego, że będę wiedział jak to jest być z tej drugiej strony. Czekają mnie nowe przygody z cudownymi zakochańcami i ciekawe wycieczki.

Dziękuję

Przygotowując ten wpis przejrzałem tysiące zdjęć z tego roku. Po dokładnej selekcji zostało mi 300 zdjęć, dalej zrobiłem kilka mniejszych selekcji przy pomocy zaprzyjaźnionych fotografów i zostało około połowy mniej. Chciałbym pokazać więcej, ale zależało mi na tym, żeby każdy kto tu wejdzie chciał obejrzeć do końca. Mam nadzieje, że przejrzycie całość i dacie znać w komentarzu co uważacie. Dziękuję i do zobaczenia w kolejnym roku.

Dziękuję za obejrzenie do końca. Ciekaw jestem czy dotarliście na mojej stronie do ostatniego wpisu na blogu, który znajduje się tutaj.