fotografia ślubna szczecin

W Sam Las – Ślub i Wesele w plenerze

Jak sama nazwa wskazuje sala weselna znajduje się w lesie. Już po drodze do miejscowości Barnówko robi się klimatycznie. W Sam Las to naprawdę super miejsce na ślub i wesele. Klimacik lasu i jezior robi swoje. Jest luźno i jak trafi się ładna pogoda jest mega przyjemnie. Izę i Kamila poznałem dopiero w dzień ślubu. Całość była zorganizowana przez wedding plannerkę, do której mam zaufanie. Nie zawiodłem się kiedy przybyłem na miejsce.

Poniżej znajdziecie pokaz slideshow z wybranymi zdjęciami. Jeżeli preferujecie obejrzeć całą historię i przeczytać to co mam do powiedzenia przewińcie niżej.

Przygotowania do ślubu

Trafiliśmy idealne warunki atmosferyczne. Mistrzyni Ceremonii zadbała o każdy detal. Dzięki temu po przyjeździe na salę mogłem spokojnie fotografować pięknie udekorowane miejsca. Plan dnia był przemyślany i spójny i bardzo dobrze mi się pracowało. Panna młoda szykowała się w gronie najbliższych kobiet, miała piękną biżuterię ślubną i bukiet, który zrobił na mnie wrażenie. Pan Młody chwilę przed ślubem jak to zwykle bywa miał lekką tremę. Nie wiedział jak będzie wyglądać jego przyszła żona.

Ślub w plenerze przy sali weselnej W Sam Las

Uwielbiam fotografować śluby w plenerze. Trwają krócej od kościelnych, jednak mają w sobie coś pięknego. Otoczenie zieleni i śpiewu ptaków wprawiło wszystkich zebranych w miłą atmosferę. Chwilę przed ceremonią kiedy Izabela zaczęła kierować się w kierunku Kamila saksofonista zaczął grać romantyczne melodie. Na twarzach gości pojawiło się wzruszenie i można było poczuć w powietrzu radość pary młodej. Byłem zaskoczony jak dobrze urzędnik wpasował się swoim outfitem w otoczenie. Całość wyglądała bajecznie i cieszyłem się, że po mojej lekkiej sugestii całość mogła być zorganizowana w cieniu lasu.

Początkowo ślub miał odbyć się bliżej sali W Sam Las i uroczystość odbyła by się w pełnym słońcu. W słońcu byłyby nieciekawe cienie na twarzach i zmrużone oczy. Dzięki takiemu zabiegowi mieliśmy piękne otoczenie i łagodnie dla oczu warunki do świętowania. Chwilę po ślubie cieszyłem się, że udało mi się złapać emocje i gesty osób w starszym wieku podczas składania życzeń.

Wesele W Sam Las

Restauracja W Sam Las jest świetnym miejscem na wesele. Można odetchnąć od szybkiego miejskiego życia i cieszyć się chwilą. Właściciel jest super przyjazny, obsługa i menu jest na najwyższym poziomie. Układ sali jest naprawdę korzystny do przyjemnej zabawy. Część ze stołami jest oddzielona od parkietu. Dzięki temu osoby starsze mogą dłużej odpoczywać przy lampce szampana i spoglądać na parkiet.

Sesja ślubna w okolicy sali weselnej

Sesja w dniu ślubu to coś co staram się zawsze zaproponować parze młodej. Dzięki temu nowo pobrana para może chwilę odpocząć od wszystkich obowiązków i złapać energię na szalone tańce. Emocje w dniu ślubu są nie powtarzalne i nie do odtworzenia podczas sesji w innym dniu. Zachód słońca jest najlepszą porą na takie zdjęcia. W Sam Las oferuje piękne otoczenie także wystarczy wyjść dosłownie na 5-10 minut, aby zrobić portrety w pięknym miejscu.

Świętowanie na luzie w Barnówku

Klimat jaki tu spotkaliśmy korzystnie wpłynął na luźną atmosferę. Widziałem mnóstwo pięknych emocji i radości z idealnej realizacji ślubu i wesela. Fajnie było zobaczyć jak świetnie się bawi para młoda i nie oszczędza energii przy dźwiękach super muzyki od Damiana Wojciechowskiego. Robiąc zdjęcia widziałem, że Iza i Kamil świetnie się rozumieją i pasują do siebie idealnie. Rodzice i najbliżsi pary młodej też są ze sobą super zżyci. Zobaczcie poniżej kontrast pomiędzy odpoczywaniem na powietrzu oraz mocną zabawą na dancefloorze.

W tym wpisie to by było na tyle. Mam nadzieję, że moje zdjęcia i punkt widzenia się podobały. Bardzo mi będzie miło, jeżeli zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza pod wpisem. Zawsze miło coś przeczytać i zobaczyć co uważacie.

Jeżeli podobał się Wam klimat ślubu w otoczeniu przyrody, zapraszam do obejrzenia innego wesela w plenerze w Białej Wstążce.

Poniżej zostawiam namiary do innych usługodawców, biorących udział w tym cudownym wydarzeniu.

Suknia i garnitur Centrum Mody Ślubnej
Wiązanka Simple Decor
Biżuteria Multanka- biżuteria pełna koloru
Make up Agnieszka Szeremeta Make-Up Artist
Fryzura Hair by Kinga Tkaczyk
Film The Black Moon

Jeżeli chcielibyście spojrzeć na więcej zdjęć plenerowych i o zachodzie słońca zapraszam też na mój instagram.

6 komentarzy

  1. Super przygotowany ślub i wesele. Widać, że nie było zbytniego pośpiechu i przesady. Na pewno miło się fotografowało. :)

  2. Piękny reportaż. Cudowny klimat doskonale widoczny na zdjęciach. Brawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *